Objednávky vybavuje v bežnom režime, bez zdrženia

Dodanie vrátenie

DODACIE PODMIENKY
Zásielky doručujeme prostredníctvom kuriérskej firmy GLS.
Náklady na dodanie pri platbe na bankový účet    5,99 EURO
Náklady na dodanie pri platbe pri prevzatí  6,99 EURO
DOBA DODANIA
Všetok objednaný tovar sa Vám snažíme doručiť čo najrýchlejšie. Záclony, tak hotové, ako tie, ktoré je nutné ušiť, posielame v priebehu 7 pracovných dní od zaúčtovania platby alebo od prijatia objednávky, pokiaľ má byť zaplatená pri prevzatí. Počas prázdnin od 1. júla do 31. augusta môže byť s ohľadom na dobu dovoleniek dĺžka realizácie až 10 pracovných dní. V dobe pred sviatkami sa môže dĺžka realizácie predĺžiť až na 14 dní (doba pred sviatkami od 15. novembra do 24. decembra a od 20. februára do 30. marca).

Potvrdenie nákupu
Na každý zakúpený tovar dostanete pokladničný blok z registračnej pokladne.
Vystavujeme aj faktúry s DPH. Nutnosť faktúry nahláste počas objednávania alebo najneskôr pred zaslaním tovaru. 
Reklamácia
1. V prípade, že balenie zásielky nesie známky poškodenia, je lepšie urobiť v prítomnosti kuriéra protokol o škode a tovar nepreberať.
2. V prípade chybného alebo z výroby poškodeného tovaru zaručujeme jeho výmenu za tovar bez chýb.
3.Podľa platných predpisov máte ako fyzická osoba uskutočňujúca nákup cez internet právo vrátiť tovar do 14 dní od jeho prijatia. Tovar musí byť nepoškodený a bez stôp po používaní, čo neznamená, že by musel byť nerozbalený. Tovar zasielate na svoje náklady, uveďte prosím číslo účtu, na ktorý vám má byť zaslaná pohľadávka za tovar (číslo účtu zašlite e-mailom alebo pomocou formulára Odstúpenie od zmluvy uzatvorenej na diaľku). Po prijatí zásielky a skontrolovaní jej stavu bude pohľadávka zaslaná v priebehu maximálne 14 dní, peniaze vraciame prevodom na účet uvedený klientom. Vrátenie sa nevzťahuje na záclony so škvrnami, znečistené alebo majúce špecifickú vôňu v dôsledku fajčenia zákazníka (napr. po praní alebo po tabaku). Vrátenie sa taktiež nevzťahuje na záclony a závesy šité na prianie klienta v inej veľkosti, než je dostupná v štandardnej ponuke. Vrátenie sa ďalej nevzťahuje na záclony ušité na prianie klienta z iného materiálu, než je uvedené v štandardnej ponuke, alebo v inej farbe, než je uvedené v štandardnej ponuke.
6. Vyúčtovanie transakcií kreditnou kartou a elektronickým prevodom prebieha prostredníctvom centra Dotpay
IX. Majiteľom obchodu je firma BCC Monika Szpak so sídlom v 40-424 Katowice ul. Św. Anny 8 A, Poľsko. Ku všetkým záclonám sa vydáva účet z registračnej pokladne v Poľsku alebo faktúra v poľských PLN. Ceny na našich webových stránkach obsahujú DPH a jedná sa o ceny Brutto. Naša firma vlastní obchody swiat-firan.pl svetzaclon.cz a svetzaclon.sk.
 
POZOR ku každému poslanému balíku je priložený účet z registračnej pokladne (alebo faktúra s DPH). Účet je prilepený vo vnútri balíčku vo fóliovej zložke. K zaslanému tovaru prosím priložte účet. Pozor naša firma nepreberá zásielky na naše náklady a zásielky na dobierku.