Doprava a vrátenie

 

DODACIE PODMIENKY

Zásielky doručujeme prostredníctvom kuriérskej firmy GLS.

Náklady na dodanie pri platbe na bankový účet    5,99 EURO

Náklady na dodanie pri platbe pri prevzatí  6,99 EURO

DOBA DODANIA

Všetok objednaný tovar sa Vám snažíme doručiť čo najrýchlejšie. Záclony, tak hotové, ako tie, ktoré je nutné ušiť, posielame v priebehu 7 pracovných dní od zaúčtovania platby alebo od prijatia objednávky, pokiaľ má byť zaplatená pri prevzatí. Počas prázdnin od 1. júla do 31. augusta môže byť s ohľadom na dobu dovoleniek dĺžka realizácie až 10 pracovných dní. V dobe pred sviatkami sa môže dĺžka realizácie predĺžiť až na 14 dní (doba pred sviatkami od 15. novembra do 24. decembra a od 20. februára do 30. marca).

 

Potvrdenie nákupu

Vystavujeme  faktúry s DPH. Nutnosť faktúry nahláste počas objednávania alebo najneskôr pred zaslaním tovaru.

 

Reklamácia

1. V prípade, že balenie zásielky nesie známky poškodenia, je lepšie urobiť v prítomnosti kuriéra protokol o škode a tovar nepreberať.

 

2. V prípade chybného alebo z výroby poškodeného tovaru zaručujeme jeho výmenu za tovar bez chýb.

 

3.Podľa platných predpisov máte ako fyzická osoba uskutočňujúca nákup cez internet právo vrátiť tovar do 14 dní od jeho prijatia. Tovar musí byť nepoškodený a bez stôp po používaní, čo neznamená, že by musel byť nerozbalený. Tovar zasielate na svoje náklady, uveďte prosím číslo účtu, na ktorý vám má byť zaslaná pohľadávka za tovar (číslo účtu zašlite e-mailom alebo pomocou formulára Odstúpenie od zmluvy uzatvorenej na diaľku). Po prijatí zásielky a skontrolovaní jej stavu bude pohľadávka zaslaná v priebehu maximálne 14 dní, peniaze vraciame prevodom na účet uvedený klientom. Vrátenie sa nevzťahuje na záclony so škvrnami, znečistené alebo majúce špecifickú vôňu v dôsledku fajčenia zákazníka (napr. po praní alebo po tabaku). Nie je možné vrátiť ako odstúpenie od zmluvy metráž a záclony/závesy, ktoré sú ušité podľa individuálnych požiadaviek zákazníkov (skracovanie, celková zmena rozmerov, zmena materiálu alebo farebné kombinácie) to znamená inak ako je uvedené v základnej ponuke na e-shope.

 

4.Pokiaľ objednávate záclony závesy s rovnakým názvom v neskoršom termíne nie je možné zaručiť rovnaký odtieň materiálu a dodatkov. Nemusí sa rovnako zhodovať hrúbka látky a jeho textúra ani model použitej riasiacej pásky. Toto je zapríčinené dodávkou materiálov od rôznych výrobcov v rôznych termínoch.

5.1. Ceny za tovar sú uvedené vrátane DPH

- Ceny pri šitých alebo kusových záclonách a závesoch sú uvedené za 1 ks podľa ponúkaných rozmerov

- Cena u metráže je uvedená za 1 bm textílie

5.2. Rozmery šitých záclon a závesov sú uvedené pred nariasením, pokiaľ nie je v popise daného modelu uvedené inak. Výška je uvedená vždy v najdlhšom mieste. 

5.3. Tolerancia rozmerov:

- pri výške je tolerancia do 5% od rozmeru uvedeného v popise

- pri šírke je táto tolerancia do 10% od rozmeru uvedeného popisu

5.4 Nie je možné vrátiť ako odstúpenie od zmluvy metráž a záclony/závesy, ktoré sú ušité podľa individuálnych požiadaviek zákazníkov (skracovanie, celková zmena rozmerov, zmena materiálu alebo farebné kombinácie) to znamená inak ako je uvedené v základnej ponuke na e-shope.

 

6. Vyúčtovanie transakcií kreditnou kartou a elektronickým prevodom prebieha prostredníctvom centra Dotpay

IX. Majiteľom obchodu je firma BCC  so sídlom v 41-400 Mysłowice ul. Katowicka 60, Poľsko. K nákupom sa pridáva faktura. Ceny na našich webových stránkach obsahujú DPH a jedná sa o ceny Brutto. Naša firma vlastní obchody swiat-firan.pl, svetzaclon.cz,  svetzaclon.sk, svijetzavjesa.hr, efuggonyok.hu, eperdeledraperii.ro.

 

POZOR ku každému poslanému balíku je priložený alebo faktúra.  Pozor naša firma nepreberá zásielky na naše náklady a zásielky na dobierku.